خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام قالب صحیفه
خانه / آموزش کسب و کار اینترنتی / شایعه ای به نام تحریم ایران توسط میلرلایت

شایعه ای به نام تحریم ایران توسط میلرلایت

دروغی به نام تحریم ایران توسط میلرلایتچند وقتی هست که شایعه تحریم ایران توسط سیستم بازاریابی ایمیلی میلرلایت بسیار داغ است و این موضوع پس از قطع همکاری با نماینده ایرانی خودش و همچنین مسدود شدن تعدادی از حساب ایرانی ها تشدید شد اما آیا واقعا میلرلایت ایران را تحریم کرده است؟ اگر تحریم نکرده پس به چه دلیلی با نماینده خودش در ایران قطع همکاری کرد و تعدادی از حساب های ایرانی مسدود شدند؟ در این مقاله این موضوع را با هم بررسی خواهیم کرد.

بررسی میلرلایت از نظر آمار مشتریان ایرانی

در قدم اول باید بررسی کنیم که میلرلایت چه تعداد حساب ایرانی دارد و آیا همه این حساب ها مسدود شده اند؟ من با یک بررسی ساده که توسط ابزار Alexa انجام دادم، متوجه شدم که بیش از ۳۵ درصد کاربران میلرلایت ایرانی هستند و این درصد بسیار قابل توجه ای است، آیا به نظر شما میلرلایت که در کشور لیتوانی مستقر است بازار خودش را به یک شرکت تازه وارد مانند sender خواهد داد که آن شرکت هم اتفاقا در لیتوانی است؟

چون برخی از دوستان از میلرلایت به سمت سندر رفته اند که معنی مهاجرت از کشور لیتوانی به کشور لیتوانی را میدهد! اگر قرار به تحریم باشد در یک کشور واحد هر دو کمپانی تقریبا مجبور هستند تصمیم یکسانی در مورد تحریم ها بگیرند.

بررسی میلرلایت در الکسا

میلرلایت من رو تحریم کرد!

درست چند روز بعد از قطع همکاری میلرلایت با نماینده ایرانی حساب من مسدود شد و من احساس کردم واقعا ایران تحریم شده است، بنابراین از طریق چت آنلاین با پشتیبانی میلرلایت ارتباط برقرار کردم، تیم پشتیبانی میلرلایت در کمال آرامش و حرفه ای بودن پاسخ من رو به این شکل دادند: متاسفانه در لیست شما تعدادی ایمیل نامناسب وجود دارد و باید آنها را طبق راهنمایی که برای شما ارسال میکنیم حذف کنید تا حساب شما دوباره فعال شود و در ادامه پیام زیر را برای من ارسال کردند.

راهنما میلرلایت برای فعال سازی حساب

البته من در ادامه گفتم: من این لیست ها رو به صورت کاملا استاندارد جمع آوری کردم چرا باید لیست من مشکل داشته باشد؟

پاسخ جالبی به من دادند و گفتند: برخی مشترکین ممکن است بیش از چهار ماه ایمیل خودشان را باز نکنند و این ایمیل ها اکثرا می تواند مشکل زا باشند و چنین مشترکینی باید از لیست شما حذف شوند، در نهایت من طبق راهنما ارسالی پیش رفتم و متوجه شدم در لیست من تعدادی مشترک غیر فعال وجود دارد، بنابراین آنها را حذف کردم و بلافاصله حساب من فعال شد، بنابراین هیچ تحریمی از سمت میلر لایت وجود نداشت.

راهنما حذف کاربران غیر فعال در ملیرلایت

به بخش subscribers در پنل میلرلایت خودتان بروید و سپس طبق راهنمای زیر از بخش Choose a filter فیلترهای زیر را اعمال کنید تا کاربران غیر فعال را شناسایی و نسبت به جذف آنها اقدام کنید.

راهنما پاکسازی لیست میلرلایت
ایجاد یک حساب کاربری جدید در شرایط تحریم!

مقاله ای که تا اینجا مطالعه فرمودید با مدرک کاملا مستند بود، یعنی تاریخچه مکاتبات من با میلرلایت و همچنین فعال شدن مجدد حساب خودم، اما برای اینکه مدرک را کاملتر کنیم در قالب یک ویدئو حساب جدیدی را با هویت ایرانی در میلرلایت ایجاد کردیم تا ببنیم آیا میلرلایت آن را تائید خواهد کرد یا خیر، با ما همراه باشید.

مکالمه من با میلرلایت درباره تحریم

قبل از اینکه این مقاله را بنویسم با میلرلایت مکاتبه ای داشتم و از آنها پرسیدم آیا شما حساب های ایرانی را مسدود کردید و آنها در پاسخ گفتند: ما ایران را تحریم نمیکنیم و حساب های ایرانی زیادی در سیستم ما وجود دارد که برخی بر خلاف قوانین عمل کردند که آنها را متوقف کردیم و همچنین به دلیل اینکه نماینده ما با سیاست های میلرلایت مطابقت نداشت همکاری را قطع کردیم و اطمینان داریم که آنها به مردم می گویند که موضوع تحریم است. تصویر این مکالمه را می توانید در زیر مشاهده کنید.

تکذیب شایعه تحریم میلرلایت

کلام آخر

متاسفانه به دلیل اینکه نماینده ایرانی سیاست های میلرلایت را رعایت نمی کرده است این همکاری متوقف شده است و با توجه به مکالمه ای که با این شرکت داشتم هیچ تحریمی علیه ایران توسط آنها اعمال نشده و نخواهد شد، دلیل مسدود شدن برخی حساب های ایرانی وجود ایمیل های غیر فعال در لیست های آنها بوده است که طبق راهنما باید آنها را پیدا کنند و لیست خودشان را پاکسازی کنند، ما همچنان از میلرلایت استفاده میکنیم و شما هم همچنان با خیالی آسوده از میلرلایت می توانید استفاده کنید. اما به عنوان یک وبمستر پیشنهاد میکنم همیشه از لیست ایمیل خودتون پشتیبان تهیه کنید و در زمانی که مجبور شدید به راحتی سرویس دهنده ایمیل خودتان را عوض کنید.

درباره ی مرتضی محسنی

مطلب پیشنهادی

پنج پیش بینی درباره آینده آموزش در ایران

پنج پیش بینی درباره آینده آموزش در ایران پنج پیش بینی درباره آینده آموزش در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *